2015 KEAT ohutuslaagri parimad
Üldvõitjad: 1. Tootsi Lasteaed-Põhikool 2. Pärnu Raeküla Kool 3. Kilingi-Nõmme Gümnaasium Pääste parim: Juurikaru Põhikool Politsei parim: Tootsi Lasteaed-Põhikool Maanteeameti parim: Tootsi Lasteaed-Põhikool Esmaabi parim: Koonga Põhikool Kaitseliidu parim: Paikuse Põhikool I Elektrilevi parim: Pärnjõe Põhikool Europe Directi parim: Tootsi Lasteaed-Põhikool Tamrex parim: Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Paikre parim: Pärnu Raeküla Kool Tuletõrjeolümpia parim: Pärnu Ülejõe Gümnaasium Isetegevuse võitja: Jõõpre Kool 2014 Ohutuslaagri parimad
ÜLDVÕITJAD:
1. Pärnu Vabakool 2. Kihnu Põhikool 3. Audru Kool 4. Uulu Põhikool 5. Pärnu- Jaagupi Gümnaasium Pääste parim: Kihnu Põhikool Maanteeameti parim: Kihnu Põhikool Elektrilevi parim: Audru Kool Esmaabi parim: Tootsi Põhikool Politsei- ja Piirivalveameti parim: Kihnu Põhikool Lääne Eesti Pommigrupi parim: Tootsi Põhikool Kaitseliidu Pärnumaa Maleva parim: Pärnu- Jaagupi Gümnaasium OLE parim: Pärnu Koidula Gümnaasiumi 2. võistkond Olümpia parim: Pärnu Vabakool Tunnustatud juhendajad: Agne Jepiselg Raeküla Kool Ene Lehtsalu Tõstamaa Keskkool Inga Raudsepp Tootsi Põhikool Paikuse kooli juhendajad!!! |
|
2013 Ohutuslaagri parimad
Üldvõitjad:
1. Kihnu Põhikool
2. Metsapoole Põhikool
3. Pärnu- Jaagupi Gümnaasium
4. Sindi Gümnaasium
5. Tootsi Põhikool
Pääste parim:
1. Kihnu Põhikool
2. Kilingi- Nõmme Gümnaasium
3. Metsapoole Põhikool
4. Sindi Gümnaasium
5. Paikuse Põhikool
Politsei parim:
1. Kihnu Põhikool
2. Jõõpre Põhikool
3. Tõstamaa Keskkool
4. Surju Põhikool
5. Sindi Gümnaasium
Punase Risti parim:
1. Tootsi Põhikool
2. Tori Põhikool
3. Pärnu- Jaagupi Gümnaasium
4. Koidula Gümnaasium I võistkond
5. Sindi Gümnaasium
Elektrilevi parim
1. Kihnu Põhikool
2. Audru Keskkool
3. Koonga valla koolid
4. Juurikaru Põhikool
5. Raekülha kool I võistkond
Maanteeameti parim:
1. Kihnu Põhikool
2. Audru Keskkool
3. Raeküla Kool I võistkond
4. Jõõpre Põhikool
5. Pärnu- Jaagupi Gümnaasium
Veeohutuse parim: Surju Põhikool
Olümpia Parim:
1. Kihnu Põhikool
2. Surju Põhikool
3. Metsapoole Põhikool
4. Tõstamaa Keskkool
5. Tootsi Põhikool
Preemiad:
Parim meelelahutaja: Audru Keskkool
Aktiivsed juhendajad: Pille Sindi Gümnaasiumist, Maris Koidula Gümnaasiumist, Joel Pärnu- Jaagupi Gümnaasiumist, Ragnar Kihnu Põhikoolist, Ly Kilingi- Nõmme Gümnaasiumist
1. Kihnu Põhikool
2. Metsapoole Põhikool
3. Pärnu- Jaagupi Gümnaasium
4. Sindi Gümnaasium
5. Tootsi Põhikool
Pääste parim:
1. Kihnu Põhikool
2. Kilingi- Nõmme Gümnaasium
3. Metsapoole Põhikool
4. Sindi Gümnaasium
5. Paikuse Põhikool
Politsei parim:
1. Kihnu Põhikool
2. Jõõpre Põhikool
3. Tõstamaa Keskkool
4. Surju Põhikool
5. Sindi Gümnaasium
Punase Risti parim:
1. Tootsi Põhikool
2. Tori Põhikool
3. Pärnu- Jaagupi Gümnaasium
4. Koidula Gümnaasium I võistkond
5. Sindi Gümnaasium
Elektrilevi parim
1. Kihnu Põhikool
2. Audru Keskkool
3. Koonga valla koolid
4. Juurikaru Põhikool
5. Raekülha kool I võistkond
Maanteeameti parim:
1. Kihnu Põhikool
2. Audru Keskkool
3. Raeküla Kool I võistkond
4. Jõõpre Põhikool
5. Pärnu- Jaagupi Gümnaasium
Veeohutuse parim: Surju Põhikool
Olümpia Parim:
1. Kihnu Põhikool
2. Surju Põhikool
3. Metsapoole Põhikool
4. Tõstamaa Keskkool
5. Tootsi Põhikool
Preemiad:
Parim meelelahutaja: Audru Keskkool
Aktiivsed juhendajad: Pille Sindi Gümnaasiumist, Maris Koidula Gümnaasiumist, Joel Pärnu- Jaagupi Gümnaasiumist, Ragnar Kihnu Põhikoolist, Ly Kilingi- Nõmme Gümnaasiumist
2012 Ohutuslaagri parimad
Üldvõitjad:
- Tali põhikool
- Tootsi põhikool
- Ühisgümnaasium
- Häädemeeste keskkool
- Kihnu põhikool
- Häädemeeste keskkool
- Kihnu põhikool
- Vändra gümnaasium
- Metsapoole põhikool
- Vabakool
- Tootsi põhikool
- Audru keskkool
- Koonga põhikool
- Häädemeeste keskkool
- Kihnu põhikool
- Tootsi põhikool
- Paikuse põhikool
- Pärnjõe põhikool
- Tali põhikool
- Surju põhikool
- Audru keskkool
- Pärnu- Jaagupi gümnaasium
- Jõõpre põhikool
- Audru keskkool
- Pärnjõe põhikool
- Juurikaru põhikool
- Tõstamaa keskkool
- Häädemeeste keskkool
- Metsapoole põhikool
- Kihnu põhikool
- Tootsi põhikool
- Audru keskkool
- Põrnjõe põhikool
ERIAUHINNAD:
Parim õhtune etteaste: Jõõpre põhikool
Esineja eripreemia: Audru keskkool
Esineja eripreemia: Metsapoole põhikool
Parimad kostüümid: Jõõpre põhikool
Tubli lapsevanem: Ühisgümnaasium Liina Savi
Aktiivne juhendaja: Audru keskkool Reene Tammearu
Hea meeskonnatöö: Paikuse põhikool
Lohutus rikutud lipu riide eest: Are põhikool